Hakkımızda1985 yılından beri Hidrofor, Pompa Sistemleri ve Kalorifer, Brülör Yetkili Servisi olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Standart Pompa, Alfen Pompa, Mas Daf Hidrofor Yetkili Servisiyiz. Ayrıca Alarko Yetkili Teknik Servis hizmetimizle merkezi kalorifer sistemlerindeki ısınamayan dairelerin ısınma problemlerini dairelerden çözümleyerek ve merkezi sistemlerdeki çürüyen duyar marka kalorifer vanalarının ve Alarko Devirdaim motorlarının tamir ve onarımıyla hizmete devam etmekteyiz.

Wilo, Alarko, Grundfos, Salmson, Vaillant, Demirdöküm, Lowara ve DAB Marka Sirkülasyon Pompalarından elimizde mevcuttur. Marka ve Model için irtibata geçiniz. 

Her marka hidrofor tamir servis ve montajı ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Aynı zamanda STANDART ve ALFEN Pompanın Yetkili Servisliğini yürütmekteyiz. Sayfamızda da görüldüğü gibi her marka Kademeli Pompa, Chiller Pompası, Salyangoz Pompaları, Hidroforlar, Devirdaim Motorları, Dalgıç Pompaları, Atık Su Sompası, Genleşme Tankları ve Elektrikli Motor Bobinaj Tamir Bakım ve Montaj işlemleri ile hizmete devam etmekteyiz.

Siz değerli Müşterilerimizin kullanmakta olduğu ürünler arıza yaptığı an size bir telefon kadar yakınız. Teknik servis ekibimiz en kısa sürede arıza keşfi için size ulaşacaktır. Revizyon ve arıza giderimi için firmamıza gelen ürünler veya yeni alacağınız ürünler firmamızın garantisi kapsamındadır.

Hizmet Alanlarımız: Rezidanslar, Oteller, Apartmanlar, İş Hanları, Siteler, Okullar, Yurtlar, Hastaneler ve Toplum Hayatının Gerektirdiği Tüm Mekanlar…